O NAS

o nasCentrum Badań Prenatalnych PreMediCare powstało w 2008 roku jako jedno z pierwszych w Wielkopolsce miejsc, wykonujących badania prenatalne. Od samego początku centrum stawiało na najwyższą jakość i od razu było wyposażone w aparat do badań laboratoryjnych Delfia Express oraz odpowiedni aparat USG klasy premium. Jako pierwsze wprowadziło też badania biochemiczne, tj. test podwójny Pappa HCG, oraz możliwość wykonywania amniopunkcji w trybie ambulatoryjnym - w przeciągu zaledwie 3 kwadransów, kiedy wcześniej trwało to 3 dni podczas pobytu w szpitalu.

PreMediCare również jako jedno z pierwszych centrów medycyny prenatalnej w Polsce rozpoczęło współpracę z ośrodkami zagranicznymi w kwestii leczenia wad wrodzonych (terapii wewnątrzmacicznych). Od tego momentu centrum bardzo się rozwinęło – a tych dobrych zmian wciąż wiele na horyzoncie!

Na ten moment PreMediCare dysponuje aż 3 specjalistycznymi gabinetami, w których Pacjentki przyjmowane są przez 6 lekarzy specjalistów, posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia w kwestii badań prenatalnych. Ponadto, gabinety te wyposażone są w aparaty klasy premium oraz specjalistyczne oprogramowanie, pozwalające wykonać certyfikowane badania laboratoryjne, w tym również biochemię.